wtorek, 18 lutego 2014

Torty w rustykalnym stylu na drewnianej desce


Jeżeli marzycie o ślubie w rustykalnym stylu dziś podpowiedzi dotyczące tortu weselnego. Każdy z poniższych podany jest na drewnianej desce wyciętej z pnia drzewa. Taka dekoracja idealnie pasuje do tego stylu. Pamiętajcie: styl rustykalny uwielbia wszystko to, co bliskie jest naturze. Ma być swojsko, sielsko i klimatycznie. Przeważać mają dekoracje z drewna, mchu, gałązek, kwiatów, kamieni, owoców z sadu, szyszek czy zbóż. 


via on Pinterest
3 komentarze:

 1. Wyglądają naprawdę uroczo. powiem szczerze, że jeszcze nie byłam na tak pięknie dopracowanym weselu, tak, żeby każdy szczegół (łącznie z podstawką pod tort), był utrzymany w stylu dekoracji sali, czy jakiegoś motywu przewodniego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fakt, piękne. Niektóre nie wyglądają na typowo ślubne torby, więc i cukiernik nie musi wiedzieć o tym, że cena powinna iść w górę.
  Z typowo rustykalnych podobają mi się bardzo torty bez kremu i masy lukrowej, takie "gołe", gdzie widać biszkopty i wystający krem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi i drewniane podkładki, to polecam rzucić okiem tutaj : http://plastry-drewna.pl/podkladka-pod-tort/ mają naprawdę duży wybór ;) uwielbiam takie klimaty!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger