środa, 26 lutego 2014

Inspiruj się! Moda męska


Wybór garnituru ślubnego jest kolejnym przystankiem na drodze ślubnych przygotowań. Poszukiwania i zakup sukni ślubnej spędzają sen z powiek prawie każdej przyszłej Pannie Młodej, ale zaryzykowałabym stwierdzenie, że podobnie jest z wyborem ślubnego garnituru dla naszego narzeczonego. Dylemat jaki wybrać garnitur to naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Obecnie ślubna moda męska proponuje naprawdę szeroki asortyment. Warto poszperać w sieci i poczytać co komu pasuje (chodzi o to, aby garnitur był idealnie dobrany do sylwetki Pana Młodego, jego karnacji czy koloru włosów, a także aby współgrał z sukienką Panny Młodej).
Typowe garnitury ślubne występują w kolorach: czarnym, brązowym, granatowym, szarym. Jasne garnitury są przeznaczone na śluby w sezonie letnim, na świeżym powietrzu.


via on pinterest

6 komentarzy:

 1. ostatni garnitur najlepszy, reszta niezbyt mi się podoba;) ale co kto woli:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne zdjęcia. Każde kolejne piękniejsze od poprzedniego :)
  I jak widać: czerń to zło ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. my nie mamy jeszcze ani garnituru ani sukni.. sama nie wiem cemu zwlekamy ale wiem że sezon już w sklepach w pęłni

  OdpowiedzUsuń
 4. Najbardziej podoba mi się zdjęcie nr. 6. Granatowy garnitur, różowa różyczka i taki sam krawat, super:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy istnieje właściwe i jednoznaczne rozstrzygnięcie dylematu krawatvczy muszką do koszuli u Pana Młodego? Pewnie nie, ale ciekaw jestem ktróry wybór przeważa. W Anglii nie ma szans, aby facet do ślubu założył krawat. Zawsze prawdziwa muszka typu self tie.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger