wtorek, 5 listopada 2013

Cześć Czołem Pracownia Twórcza - Wedding photo & videoŚlub to niesamowity i jedyny w swoim rodzaju moment w życiu człowieka. To wiele emocji i wiele wzruszeń. To Pan Młody, który z przejęcia zapomina, jak wiąże się muchę. To Pani Młoda, która ubrana od stóp do głów czeka z niecierpliwością na przyjazd Pana Młodego i błogosławieństwo rodziców. To Pan Młody, wzruszony na widok swojej ukochanej, która stanie się za chwilę jego Żoną. To panika Pana Młodego przetrząsającego kieszenie w poszukiwaniu obrączek i spokój na twarzy Świadka, który trzyma pudełeczko w kieszeni. To mocny uścisk dłoni po założeniu sobie nawzajem obrączek, tak mocny, że bieleją czubki palców. To wzruszona rodzina i znajomi składający życzenia Nowożeńcom. To jazda samochodem, gdzie powoli dociera do Nowożeńców, że są już Małżeństwem :)
Sami niedawno braliśmy ślub. Wiemy doskonale, jak to wygląda z pierwszej linii frontu. Komfort osób, które filmujemy zawsze jest dla nas najważniejszy, w końcu filmujemy na ślubie nie po to, żeby powstał film, ale dlatego, że dwoje ludzi bardzo się kocha :) Uważamy, że to właśnie Wasze emocje są najważniejsze i to one sprawiają, że ten dzień jest wyjątkowy jak żaden inny. Żeby uchwycić te emocje, staramy się być szybcy niczym błyskawica i niewidzialni jak kameleon (nigdy na odwrót).
Tworzymy filmy ślubne w kinowym stylu, do których będziecie chcieli wracać przez lata, które z przyjemnością pokażecie swoim wnukom. Film plenerowy, czyli w naszej nomenklaturze "Dziarska Produkcja Filmowa", pokazuje Wasze życie tu i teraz, opowiada np.: o zaręczynach, o wspólnych pasjach, o Was samych. Wszystko, co powstaje w naszej Pracowni, jest zawsze bardzo treściwe, nigdy nie lejemy wody, no chyba że do szklanki ;)
Zapraszamy do kilku z naszych produkcji, całą resztę i jeszcze więcej obejrzycie na naszej stronie: wwww.czescczolem.pl Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger