wtorek, 27 sierpnia 2013

Serial Lekarze - Alicja i Maks na ślubnym kobiercu


Od września ruszą nowe ramówki telewizji. Portale internetowe odkrywają rąbka tajemnicy, co będzie się działo u naszych ulubionych bohaterów namiętnie oglądanych seriali. Wielką fanką Lekarzy nie jestem, choć przyznaję, że kilka odcinków obejrzałam. 3 sezon tego serialu rozpocznie się weselem Alicji i Maksa. A że Magdalenę Różczkę bardzo lubię, a do Pawła Małaszyńskiego mam słabość ;) wklejam kilka zdjęć z serialowego ślubu.

Lekarze serial


małaszyński i różczka ślub lekarzesource: film.onet.pl

2 komentarze:

  1. O nie, czemu ja do Ciebie zajrzałam?:) Nie lubię wiedzieć, co będzie się działo w nowych odcinkach moich ulubionych seriali. Ale ciesze się, że wezmą w końcu ślub i wszystko wróci na dobrą drogę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A mnie podczas fotografowania producentka ostrzegała, że jak gdzieś opublikuję zdjęcia zdradzające fabułę odcinka przed jego emisją, to mogę mieć od TVN-u pozew. Tak więc na początku września 2012 r. na swojej stronie fotografii ślubnej zamieściłem fotki bez Różdżki w sukni ślubnej, a dopiero po emisji resztę. Wszystkie razem są do zobaczenia na http://www.fotograftorun.eu >>> Galerie >>> Na planie serialu "Lekarze".

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger