poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Fotobudka SmileBox – zabawa gwarantowana!


Ostatnio u mojej znajomej na profilu pojawiły się intrygujące zdjęcia – ona wraz ze znajomymi w szalonych pozach, z rozbawionymi minami i z zabawnymi gadżetami. Roześmiani ludzie w perukach afro, z wielkimi ustami i wąsami oraz w kolorowych okularach od razu przykuli moją uwagę. Musiałam zapytać: A gdzie to? Skąd takie fotki?

Opowiedziała mi, że na przyjęciu weselnym, na którym była gościem, jedną z atrakcji była fotobudka SmileBox. Okazało się, że urządzenie to po wciśnięciu jednego tylko przycisku robi zdjęcie i natychmiast je drukuje. Dzięki Smileboxowi przyjęcie weselne było jednym z najbardziej udanych na jakim miała okazję się bawić. Atrakcja ta rozbawiła wszystkich gości od najmłodszych do najstarszych. Zabawę dodatkowo podkręcała możliwość przebrania się i kreowania humorystycznych scenek z użyciem zabawnych, kolorowych gadżetów.

Dzięki fotobudce Smilebox każdy z gości otrzymał pamiątkę z zabawy weselnej w postaci serii zdjęć. Zdjęcia ze Smilebox’a pokazują spontaniczną radość i stanowią atrakcję nie tylko dla gości weselnych. Drukowanie zdjęć w 2 kopiach daje możliwość stworzenia księgi gości, która będzie stanowić wspaniałą pamiątkę dla nowożeńców. Pod swoim zdjęciem można umieścić komentarz lub życzenia. Tego nie potrafi żaden fotograf:)

Po obejrzeniu zdjęć jestem pewna, że goście jeszcze długo wspominali przyjęcie weselne.

Dla osób, które szukają niezapomnianych atrakcji na zabawę weselną, wypożyczenie Smilebox’a wydaje się koniecznością! Zajrzyjcie zatem na stronę SmileBox i zarezerwujcie termin.

6 komentarzy:

 1. Też byłam ostatnio na weselu, gdzie była fotobudka - extra!

  OdpowiedzUsuń
 2. Na sylwestra mieliśmy fotobudkę SmileBox - pierwszy raz widziałam takie urządzenie, ale przyznam, że faktycznie było warto. Nikt nie biegał z aparatem, tylko wszyscy dobrze sie bawiliśmy. Pełno śmiechu przy takim aparacie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fotobudka SmileBox, to zawsze cos innego niż plączący się pod nogami i wiecznie przeszkadzający fotograf, na którego zawsze trzeba wydać fortunę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna sprawa na imprezach. Już dwa razy byłam na imprezie z fotobudką Smilebox.
  Polecam! :):):)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna sprawa na imprezach. Już dwa razy byłam na imprezie z fotobudką Smilebox.
  Polecam! :):):)

  OdpowiedzUsuń
 6. kilka wskazówek jak zrobić super zdjęcia z fotobudkI: http://happyfotobox.pl/kilka-wskazowek-jak-zrobic-swietne-zdjecia-z-fotobudki/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger