czwartek, 4 lipca 2013

Zrób to sama (DIY) - save the date


Jak wiecie, jestem zwolenniczką DIY. Sama przygotowując swój ślub, zatroszczyłam się o ślubną papeterię - zaproszenia, winietki, zawieszki. Wystarczyło tylko trochę chęci, papier, drukarka i nożyczki (które w sumie zastąpiłam małą gilotyną do cięcia papieru - dzięki temu wszystko było równo przycięte). O Do Ii Yourself pisałam już w kilku postach wcześniej:

ŚPIEWNIK WESELNY - KLIK  
MENU WESELNE  - KLIK 
ETYKIETY NA CIASTO WESELNE - KLIK

Dziś proponuję Wam samodzielne wykonanie Save the Date - czym jest Save the Date pisałam w tym poście -KLIK
Jeżeli chcecie wręczyć gościom Save the Date (osobiście, wysłać pocztą, a może jako wiadomość mailową lub opublikować na fb) uruchomcie swoją wyobraźnię, wykorzystajcie dowolny program graficzny (polecam GIMP lub PS) i stworzyć samej taką "wizytówkę".
Potem wystarczy projekt wydrukować, wyciąć, włożyć w kopertę i gotowe. Jeżeli z grafiki jesteście kompletnie zielone, podpytajcie Wasze przyjaciółki, może one Wam pomogą, śmiało możecie pisać również do mnie ;) 

Mój projekt wyszedł tak:2 komentarze:

  1. bardzo ładnie ci to wyszło! Świetny projekt!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mocno podobają mi się wszystkie tego typu pomysły na zaproszenia. Genialnie też wyglądają jak są na nich kokardki i wstążki bo dodają jeszcze delikatności. Sama próbowałam robić z połączeniami różnych warstw papieru czyli coś takiego http://www.open-youweb.com/jak-zrobic-zaproszenia-na-slub/ choć nie jest to za łatwe i mi nie wychodziło za pięknie. A może ktoś umie powiedzieć jak zrobić efekt postarzania kartki, tak jak by wyglądał na pergamin?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger