poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Pogoda na zamówienie?


Co jak co, ale najbardziej nieprzewidywalna w dniu ślubu jest pogoda…. Niestety, nie da się jej zamówić,  planując ślub nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem nie jesteśmy w stanie przewidzieć aury.  Pamiętam dokładnie jak miesiąc przed ślubem sprawdzałam prognozy długoterminowe: 30-dniowe, 14-dniowe, raz się cieszyłam bo wskazówka pokazywała 25st. i piękne słońce, innym razem chodziłam zła jak osa bo na obrazku były  krople deszczu, czarne chmury i błyskawica… Koniec końców pogodę miałam wymarzoną ;)
Niektórzy przyszli Nowożeńcy, wybierając datę ślubu sugerują się porą roku – np. wybierają miesiące letnie -  bo wtedy jest ciepło, większe prawdopodobieństwo ładnej pogody… Ale uwierzcie, byłam już na kilku ślubach w lipcu i lało jak z cebra, natomiast październikowe śluby okazywały się pogodne, słoneczne i przyjemne.
Dlatego wniosek jest taki – Drodzy Nowożeńcy, pogodą nie ma się co przejmować, nie zawracajmy sobie głowy sprawami, na które nie mamy wpływu! A już na pewno nie przejmujmy się przesądami ślubnymi związanymi z pogodą :-) A jakie to przesądy? O tym w innym poście…unitedwithlove.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger