środa, 3 kwietnia 2013

Panna Młoda niczym księżniczka z Baśni 1001 nocy....


Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami….. Tak zaczynały się nasze najpiękniejsze baśnie z dzieciństwa. Która z dziewczynek, nie marzyła wtedy o byciu księżniczką, przystojnym rycerzu czy księciu na pięknym rumaku?
Takie baśnie, zwłaszcza o tak cudownym zakończeniu jak ta z bajki o Kopciuszku, mogą stanowić motyw przewodni naszego ślubu. Jeżeli od dziecka marzyłyśmy, aby w tą wyjątkową noc poczuć się  jak prawdziwa  księżniczka warto zrealizować swoje dziecięce marzenia.
Najlepiej takie baśniowe przyjęcie zorganizować w pięknym zamku lub pałacu. W Polsce nietrudno znaleźć takie magiczne miejsca. Kunsztownie odrestaurowane obiekty są idealne na organizację wymarzonego ślubu.  Stylowo urządzone wnętrza nadadzą uroczystości charakteru oraz sprawią, że ta noc zarówno dla Nowożeńców, jak i zaproszonych gości będzie niezapomnianym przeżyciem. Walka rycerza z Panem Młodym, turniej rycerski, strzelanie z łuku czy zaaranżowanie porwania Panny Młodej to atrakcje, które śmiało mogą zostać zorganizowane na takim przyjęciu.
Baśniowe wesele to również piękny powóz dla Młodych zaprzężony w parę  koni, powożony przez woźnicę. Nowożeńcy w takim pojeździe poczują się jak w zaczarowanej dorożce.
Panna Młoda nie może zapomnieć również o sukience, która powinna być jak na księżniczkę przystało - długa, szeroka, rozkloszowana, oparta na kole tzw. princessa.
Zorganizowanie takiego przyjęcia weselnego będzie pięknym wspomnieniem i gwarancją bajkowego zakończenia: A potem żyli długo i szczęśliwie…
Autorem artykułu jest portal branży ślubno-weselnej Ślub Na Głowie

source: alfredangelo.com2 komentarze:

  1. Ja tez chce taki ślub! :) Sukienka jak księżniczka obowiązkowo:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bajka o kopciuszku była moją ulubioną, rzeczywiście coś w tym jest, że każda PM (no prawie każda) chce być księżniczką w tym dniu...

    Bavka

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger