czwartek, 25 kwietnia 2013

Bajeczne Suknie Ślubne od Tara Keely


Uwielbiam takie sukienki. Same w sobie są piękne, a zaprezentowane na modelkach w takiej scenerii wyglądają bajecznie. Można patrzeć i patrzeć... Tak sobie myślę, że gdybym teraz brała ślub to moja sukienka byłaby całkiem inna od tej którą wybrałam kiedyś:) No cóż, poglądy się zmieniają, gusta się zmieniają... 

Piękna kobieta to raj dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni...
Bernard le Bovier de Fontenelle
źródło: www.jlmcouture.com

W Polsce sukienki od Tary Keely dostępne są tylko i wyłącznie w Studio White Ever w Gdańsku, ul. Czarny Dwór 14/4  www.whiteever.pl4 komentarze:

 1. Oglądanie zdjęć to jedno a mierzenie sukni to inna bajka :) Ja wybrałam suknię na którą w katalogu nawet nie spojrzałam, kiedy ją ubrałam wszystko było już jasne :) I choć to już 3 lata a ja wciąż uwielbiam podglądać nowości to moja suknia nadal jest moim ideałem :)
  3 zdjęcie od końca - cudowna!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak masz rację, co innego oglądać, co innego przymierzać:) Ale i tak zazwyczaj pierwsze oglądamy i po obejrzeniu katalogów wyrabiamy sobie swój ideał:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Suknie ślubne od Tary Keely są dostępne w Polsce jedynie w naszym salonie - Studio White Ever: http://whiteever.pl/ . Jesteśmy jedynym przedstawicielem JLM Couture e Polsce, informację o tym znajdziecie na oficjalnej stronie JLM Couture z salonami, z którymi współpracują na świecie: http://www.jlmeurope.co.uk/stores?country=173&collection=999999&s=1 , tylko wpis na tej stronie gwarantuje oryginalność kreacji. Serdecznie zapraszamy wszystkie Przyszłe Panny Młode, które pragną wyjątkowej kreacji.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger