wtorek, 26 lutego 2013

studio Brzoza - niepowtarzalne zaproszenia ślubne i nie tylko...Najważniejsze jest pierwsze wrażenie! Taka zasada panuje wśród przedsiębiorców dotycząca firmowych wizytówek. Wręczenie wizytówki to jedyna szansa, żeby zrobić niepowtarzalne pierwsze wrażenie. I tak samo jest w przypadku zaproszeń ślubnych. Wręczając je gościom, dajemy pierwszy obraz dotyczący naszego ślubu. Zaproszenia zaprojektowane przez studio Brzoza, które Wam dziś oferuję są kreatywne, przyciągające uwagę i na pewno zapadną w pamięć Waszym gościom.
Dodatkowo w ofercie studia Brzoza znajdziecie szeroki wybór kolekcji ślubnych z subtelnymi motywami kwiatowymi w bogatej palecie barw. To rozwiązanie dla tych, którzy wybierają jeden motyw przewodni pojawiający się we wszystkich elementach ceremonii: dekoracjach kościelnych, oprawie florystycznej, strojach Pary Młodej, a także na zaproszeniachwinietkach na stolezawieszkach na alkohol i innych elementach. Dzięki motywowi przewodniemu koncepcja uroczystości ślubnej będzie spójna w najdrobniejszych detalach. Często na motyw przewodni wybierany jest ulubiony kolor Pary Młodej lub kwiat.
Wybrany kwiat, powiedzmy eustoma, może pojawić się najpierw na zaproszeniach i zawiadomieniach, a w dniu ślubu w bukiecie ślubnym Panny Młodej, w butonierce Pana Młodego, w dekoracji kościoła, w bukiecie na stole na sali weselnej, winietkach i zawieszkach na alkohol, a na zakończenie – na paczuszkach z podziękowaniem dla gości za udział w ceremonii. Taki motyw przewodni możecie wybrać sami, a studio Brzoza wyczaruje dla Was piękne zaproszenia i dodatki ślubne.

4 komentarze:

 1. To prawda. Świetne zaproszenia. Idealne na ślub wiosną, latem, w zasadzie wczesną jesienią także. Nam się marzy jesienny. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fioletowy to mój ulubiony kolor:) Pierwsze zdjęcie super.
  Ewee

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne zaproszenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaproszenia bardzo ładne, szkoda tylko, że obsługa nie jest zbyt pomocna ani zyczliwa.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger