piątek, 27 lipca 2012

Sweet Ceremony - Rainbow Wedding


Kiedy myślisz o ślubie, pierwszym kolorem jaki przychodzi Ci do głowy jest biały. Biała sukienka, biały welon, buty. Biała sala, białe krzesła i białe obrusy. 
Często biel przełamujemy jakimś kolorem przewodnim - niebieski, fioletowy, żółty, różowy itp. Albo łączymy dwa kolory ze sobą. A co powiecie na wszystkie kolory tęczy? 

source: weddingbe.com

3 komentarze:

 1. Ale słodkości:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki "tęczowy" wystrój idealnie wpasuje się w słoneczny dzień ceremonii. Do takiej aranżacji stołu, również można dołączyć słodkie upominki dla gości. Pięknie odcienie fuksji, pomarańczu, złota, różu, niebieskiego z pewnością idealnie będą współgrać z innymi kolorami przewodnimi. W upominkach schować należy jak tradycja nakazuje 5 włoskich migdałów symbolizujących szczęście - długowieczność - bogactwo - cudowne dzieci - zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 3. To musiało być amerykańskie wesele! Amerykanie są mistrzami w organizacji imprez z taką oprawą, dbałością o szczegóły:)
  O ślubie i weselu w amerykańskim stylu marzy zresztą niejedna z nas:D Tu kilka inspiracji, jak takie wesele zorganizować:
  http://americanica.wordpress.com/2012/08/22/great-american-wedding/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger