czwartek, 9 lutego 2012

1-2-3 ....zaczynamy!


Witajcie,

Ślub i wesele to dla każdej z nas jedna z najważniejszych  chwil w życiu:) Ci co mają go już za sobą często uważają,  że był to najszczęśliwszy i najpiękniejszy  dzień w ich życiu. Która z nas nie marzy, aby jej ślub był wyjątkowy i inny od wszystkich? I co zrobić, aby własnie ten dzień taki był?

Zazwyczaj zaraz po zaręczynach dopada nas blady strach - od czego zacząć przygotowania, co trzeba już załatwić, a co może poczekać, czy o czymś nie zapomnę? Gdzie szukać pomysłów i inspiracji na fajne wesele itp, itd :-)


Gorączkowo zaczynamy szperać po internecie, przeszukiwać portale internetowe, zdarza się nam również zakupić czasopismo przedstawiające najnowsze ślubne trendy, no i oczywiście obecność na sławnych już targach ślubnych też bywa obowiązkowa. Jednak najbardziej perfekcyjne okazują się rady koleżanek, które są już świeżo upieczonymi żonami i na ten temat mają dużo do powiedzenia. Ten blog ma za zadanie pełnić rolę takiej koleżanki i służyć sprawdzoną radą. Chętnie Wam podpowiemy jak to wszystko ogarnąć:) Więc zapraszamy do lektury....

1 komentarz:

  1. Witaj :) Tak bardzo spodobał mi się Twój blog, że przejrzałam całego! Mimo że jestem już po ślubie to dodaję go do obserwowanych- miło poczytać o pozytywnych rzeczach i powspominać emocje i problemy, które towarzyszyły własnym przygotowaniom :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Bajkowe chwile blog ślubny poradnik , Blogger